×

Hangi Saat Aralığında Sipariş Edilen Ürünler Aynı Gün Teslim Edilir?

”aynı gün teslim” ibareli seçili ürünlerden  vereceğiniz siparişler 14:00-20:00 saatleri arasında teslim edilir.Sipariş yoğunluğu ve teslimat saatine göre sipariş saat aralığı değişebilmektedir.

Aynı Gün Teslim Minimum Sepet Tutarı Ne Kadar?

Sepet tutarı teslimat bölgesi için minimum 200TL dir. 200TL altı siparişleriniz aynı gün teslim kapsamına girmemektedir. Lansmana özel alt limit yok!

Hangi Bölgelere Aynı Gün Teslim Parça Siparişi Verebilirim?

Sipariş vereceğiniz parçayı seçmeden önce gönderim adresini seçerek arama yapmanız yeterlidir. Ardından sayfa içerisindeki aynı gün teslimatlı ürünlerden dilediğinizi seçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. ParçaPazarı.com da kayıtlı adresiniz teslimat bölgesi içerisinde yer almalı. Sepet tutarı teslimat bölgesi için tanımlanan minimum tutardan yüksek olmalı. Seçili teslimat bölgesinde Aynı Gün Teslim hizmeti için gün ve saat uygun olmalı. 

Aynı Gün Teslim bölgelerimiz,

İstanbul için;

Ataşehir Bostancı Oto Sanayi sitesi

Bahçelievler Kocasinan Belediye Sanayi Sitesi

Başakşehir Bağcılar-Güngören Sanayi Sitesi

Başakşehir Dolapdere Organize sanayi sitesi

Kadiköy Göztepe Sanayi Sitesi

Kartal Oto Sanayi Sitesi

Pendik Sanayi Sitesi

Sarıyer Atatürk oto Sanayi Sitesi

Seyrantepe Oto Sanayi Sitesi

Tuzla Oto Sanayi Sitesi

Ümraniye Fatih Sultan Mehmet Sanayi Sitesi

Ümraniye Dudullu OSB Kadosan Oto Sanayi Sitesi

Zeytinburnu Teknik Oto Sanatkarlar büyük Sanayi Sitesi

Zeytinburnu Demirciler Sanayi Sitesi

 

İzmir için;

İzmir 2. Sanayi Sitesi                      

İzmir 3. Sanayi Sitesi                      

İzmir 6. Sanayi Sitesi                      

İzmir Ata Sanayi Sitesi                   

İzmir Buca Sanayi Sitesi

 

Manisa için;

Manisa Kenan Evren Sanayi Sitesi

 

Aynı Gün Teslim Hangi Günler Hizmet Vermektedir?

Pazartesi-Cumartesi günü hizmet vermekte olup Pazar günü hizmet vermemektedir

Aynı Gün Teslim Ürünlerimi Farklı Bir Gün Teslim Almak İstiyorum

Siparişiniz hazırlanma aşamasına geçmeden önce alıcı bilgilerini, gönderim tarih ve saatini Sipariş Takip bölümünden değiştirebilirsiniz. Hazırlık aşamasına geçen siparişlerinizde değişiklik yapmak istiyorsanız, bize ulaşın sayfasındaki iletişim kanallarımızdan birini tercih ederek talebinizi iletebilirsiniz.

 

 

 

Aynı gün teslim siparişlerde iade süreçleri nasıl ilerlemekte?

Müşteri ürünü teslim almak istemez ve sipariş iptali talep eder iseniz sitede, hesabındaki sipariş detayı sayfasında “Durumu” bölümünde “İade Onayı Bekleniyor” uyarısı görünür ve varsayılan iade onay süreci işler.

ParçaPazarı.com herhangi bir sebepten ötürü sipariş teslimini gerçekleştiremez ve daha sonra teslim edilmesi için onay alamaz ise Müşteri sitede, hesabındaki sipariş detayı sayfasında “Durumu” bölümünde “İade Onayı Bekleniyor” uyarısı görür ve varsayılan iade onay süreci işler.

Müşteri adresinde bulunamaz ve ParçaPazarı.com müşteriden daha sonra teslim edilmesi için onay  alamaz ise Müşteri sitede, hesabındaki sipariş detayı sayfasında “Durumu” bölümünde “İade Onayı Bekleniyor” uyarısı görür ve varsayılan iade onay süreci işler.

Müşteri, siparişin başka bir gün veya bölge için hizmet verilen bir sonraki en yakın Aynı Gün Teslim günü teslimat yapılmasını talep eder ancak uygunluk olmadığı için sipariş iadesi talep eder ise Müşteri sitede, hesabındaki sipariş detayı sayfasında “Durumu” bölümünde “İade Onayı Bekleniyor” uyarısı görür ve varsayılan iade onay süreci işler.

Aynı Gün Teslim ile müşteriye teslim edilmiş ürünler, müşteri iade talep ettiği takdirde  normal iade süreci ile iade edilecektir..

close
Would you like to indicate your fields of activity so that we can serve you better?

Remind me later

Create Activity Area
;